• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Футбольне поле з штучним покриттям Успішно пройшов оцінку

Доданий
27.06.2020
Номер
58
Будівництво спортивних та дитячих майданчиків

Футбольний майданчик розміром 42x22 під відкритим небом з впровадженням високих стандартів, унікальних технологій компанії Sport Build Service. Багаторічний досвід, якісне виконання робіт по створенню сучасного футбольного поля. У проект входить підготовка підстави, фундамент, покриття, огородження, освітлення, ворота.

Автор проекту
Бюджет
999 568 грн
Розрахунок бюджету
Теги
Спортивний майданчик
Район
Адреса
Курчатова вулиця, Енергодар

Опис

Опис проекту

Здоровий дух у здоровому тілі. Ні для кого не секрет що для розвитку спорту і підтримки міцного здорового способу життя і не малу роль для молоді грають створені умови. Тому народилася ідея побудувати футбольний майданчик під відкритим небом, де будь-який бажаючий зможе реалізувати свій потенціал. На тлі вмираючого футболу в нашому місті. Майданчик стане ще однією платформою з фізичного виховання дітей, а це в свою чергу подарує нам талановитих молодих і перспективних гравців, які будуть тримати рівень футболу в регіоні.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

У разі реалізації проекту 26 класів школи №3, і більше 700 її учнів зможуть проводить фізкультуру на безпечному майданчику і свіжому повітрі, так само і спортсмени всього міста, підтримуючи форму та здоровий спосіб життя.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

Завдяки вигідно розташуванню футбольного поля в центрі міста проект матиме популярність. Майданчика не дозволить після рясних дощів або снігу збиратися калюжах на газоні, що дозволить тренуватися на ньому в будь-який час року.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти

ПІБ Відповідальної особи

Бакінська Лариса Василівна

Контактні дані відповідальної особи

6-07-58