• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Паркінг для малюків Успішно пройшов оцінку

Доданий
26.06.2020
Номер
53
Інше

Облаштування на території дошкільного закладу критого паркінгу для дитячих візочків та дитячого транспорту: замощення плиткою та встановлення закритого з трьох сторін навісу.

Автор проекту
Вікторія
Вікторія Бобкова
Бюджет
169 858 грн
Розрахунок бюджету
Теги
для дітей
Район
Адреса
вул. Молодіжна (Комсомольська), 21, Енергодар

Опис

Опис проекту

В садочку зовсім немає облаштованого місця, де батьки щоранку могли б залишати під накритим навісом дитячі візочки, а дітки - свій транспорт: велосипеди, самокати, біговели. Після дощу ввечері батьки вимушені нести своїх дітей додому на руках, тому що візочки для малюків мокрі. Облаштований критий паркінг вирішить цю проблему. В ході реалізації проекту необхідно буде замостити плиткою 20 кв.м на території дошкільного закладу та встановити закритий з трьох сторін навіс. Вихованці дитячого садочка- це маленькі мешканці нашого міста про здоров’я і безпеку яких ми дуже турбуємося сьогодні, адже вони наше майбутнє і пройде небагато часу і вони віддячать нам такою ж турботою в майбутніх проектах.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Результатом втілення цього проекту будуть користуватися не тільки діти та батьки дошкільного закладу, а й всі жителі та гості нашого міста. Протягом навчального року в садочок приходять батьки з дітками, які ще не відвідують дошкільний заклад і які є мешканцями нашого міста, і вони зможуть безпечно залишати під навісом паркінга дитячі візочки.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

Під дахом паркінгу від дощу та снігу ховатиметься дитячий транспорт та дитячі візочки не тільки вихованців садочка, а й наших гостей впродовж багатьох років.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти

ПІБ Відповідальної особи

Бакінська Лариса Василівна

Контактні дані відповідальної особи

6-07-58