• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мурал Книга - це світ, видимий через людину. Успішно пройшов оцінку

Доданий
26.06.2020
Номер
41
Естетичне облаштування міста

12 червня 1979 року народження, будівельники подарували енергодарцям новий Палац культури «Сучасник». У ньому розмістилися сама перша бібліотека та читальний зал. В 2008 році сама головна Центральна бібліотека міста переїхала та розташувалась по проспекту Будівельників 22.
Бібліотеки - це інформаційні, культурні, освітні установи, які здійснюють вагомий внесок у розвиток держави і суспільства.
Ро

Автор проекту
Марина
Марина Висоцька
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Адреса
просп. Будівельників, 22, Енергодар

Опис

Опис проекту

Мурал - це один із напрямів вуличного мистецтва — художній розпис стіни. Тобто малюнок на звичайній багатоповерхівці чи закинутій школі. Так мистецтво стає дедалі ближчим до людей — аби долучитися до прекрасного, не треба йти в музеї. Інколи достатньо вийти на вулицю чи просто з вікна глянути на будинок навпроти. Важливими позитивними функціями муралів є підвищення привабливості, естетизація міського простору: кольорові малюнки оживлюють одноманітні простори типової забудови у житлових масивах та індустріальних промзонах. Такі зображення на великих будинках роблять їх більш комфортними, дружніми для візуального сприйняття, ближчими до людського масштабу. З іншого боку, вони можуть бути спрямовані на підкреслення особливостей місцевості. Місцеві мешканці отримають додатковий стимул прогулятися центром, подивитися і обговорити малюнок.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Результатами проекту зможуть користуватись всі мешканці міста Енергодар та його гості.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

- Підвищення привабливості, естетизація міського простору: кольорові малюнки оживлюють одноманітні простори типової забудови у житлових масивах та індустріальних промзонах. - Такі зображення на великих будинках роблять їх більш комфортними, дружніми для візуального сприйняття, ближчими до людського масштабу. З іншого боку, вони можуть бути спрямова

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління комунальної власності

ПІБ Відповідальної особи

Орел Дмитро Дмитрович

Контактні дані відповідальної особи

4-24-11