• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ЗБЕРЕЖЕМО ТЕПЛО ДОМУ На розгляді

Доданий
26.06.2020
Номер
39
Заходи з енергозбереження (використання відновлювальних джерел енергії)

Проект передбачає заміну старих, поламаних дерев'яних вікон на нові енергоефективні металопластикові вікна. Цей проект не тільки збереже тепло але і наддасть красивий естетичний вид будинку.

Автор проекту
Марія
Марія Діденко
Бюджет
163 346 грн
Розрахунок бюджету
Теги
енергоефективність
Район
Адреса
бульв. Юності, 5, Енергодар

Опис

Опис проекту

Будинок номер 5 на бульварі Юності був побудований на рубежі 80х років. В ті часи акцент робився на строки виконання, але аж ніяк не на енергозберігаючі функції та технології. Постійне зростання залежності від енергоресурсів та незмінне збільшення їх вартості змушує державу і громаду шукати нові методи зберігання енергії, тож звертаємося до Вас–замінити застарілі і енерговитратні на даний момент вікна на нові, сучасні металопластикові з енергоефективними склопакетами. Цілі даного проекту повністю відповідають задачам Стратегічнного плану розвитку міста Енергодара до 2027 року, а саме: «Напрям розвитку, комфортне та зручне для проживання. Забезпечення мешканців комфортними для проживання умовами в місті передбачає здійснення комплексу заходів щодо ефективного використання ресурсів громади, оптимізації витрат і втрат енергетичних і матеріальних ресурсів…» План заходів з реалізації проекту: - Демонтаж старих вікон та відливів; - Встановлення нових вікон з енергоефективними склопакетами.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Бенефіціарами проекту виступають усі без виключення мешканці будинку за адресою бульвар Юності 5 (268 чоловік плюс їх родичі та гості).

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

Заміна 32 застарілих вікон на вікна обладнані сучасними технологіями, в наслідок чого десятки родин відчують різницю в сплатах податків за теплопостачання і, безсумнівно, в якості життя.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління комунальної власності