• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція входу ПНЗ «ЦДЮТ» ЕМР Успішно пройшов оцінку

Доданий
01.07.2019
Номер
33
Естетичне облаштування міста

Проект «Реконструкція входу Позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Енергодарської міської ради» передбачає облаштування головного входу, що зробить заклад більш естетичним, безпечним, привабливим для мешканців міста.

Автор проекту
Ірина
Ірина Ішмакова
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
освіта
Район
Адреса
вул. Лісова, 8, Енергодар

Опис

Опис проекту

Проект «Реконструкція входу ПНЗ «ЦДЮТ» Енергодарської міської ради» передбачає облаштування головного входу до закладу, що зробить його більш естетичним, безпечним, привабливим для мешканців міста.
Новий парадний вхід до закладу - це полікарбонатний монолітний навіс, нова тротуарна плітка, вуличні лавки для батьків, які очікують своїх дітей з занять, нові ліхтарі та вивіска над входом з назвою закладу позашкільної освіти, нові зелені насадження. Важливими позитивними функціями є підвищення привабливості, естетизація міського простору. Реконструкція зробить заклад більш естетичним, безпечним, привабливим для мешканців міста, а як наслідок це буде сприяти більшому охопленню дітей міста позашкільною освітою.
Для цього необхідно підготувати територію: видалити небезпечні дерева та кущі, замінити тротуарну плитку, облаштувати клумби, встановити сучасне освітлення, озеленити територію з використанням елементів ландшафтного дизайну тощо. Сучасна освіта вимагає не тільки навчальну функцію, а й вплив на формування світогляду дитини, забезпечення свідомого дозвілля дітей, виховання інтелектуальних, моральних та естетичних якостей, позитивних рис характеру. Тому створення нового парадного входу надасть закладу позашкільної освіти індивідуальні та своєрідні риси, зробить більш комфортні умови для розвитку дітей, підвищить імідж закладу.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами проекту зможуть користуватись всі мешканці міста Енергодар та його гості.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

• Підвищення привабливості, естетизація міського простору.
• Реконструкція входу до закладу позашкільної освіти буде більш комфортним, дружнім для візуального сприйняття, ближчим до людського масштабу. З іншого боку, він може бути спрямована на підкреслення особливостей місцевості.
• ПНЗ «ЦДЮТ» буде більш привабливим для місцевих мешканців, які отримають додатковий стимул розвивати дітей в естетичному напрямку.
• Естетичне та безпечне освітнє середовище.
• Підвищення рівня охоплення дітей позашкільною освітою.
• Улагодження території навчального закладу.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти

ПІБ Відповідальної особи

Бакінська Лариса Василівна

Контактні дані відповідальної особи

(06139) 6-07-58