• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Комфортний шлях Очікує рішення

Доданий
30.06.2019
Номер
28
Облаштування тротуарів

Проект передбачає облаштування тротуарів, укладення тротуарної плитки, заміну бордюрів вздовж тротуарів та доріг для підвищення безпеки, комфорту та естетичного вигляду міста. Також розширення внутриквартальної дороги для більш комфортного паркування автомобілів.

Автор проекту
Бюджет
999 550 грн
Розрахунок бюджету
Теги
дороги, тротуари, Прибудинкова територія
Район
Адреса
вул. Лісова, 15, Енергодар

Опис

Опис проекту

Біля будинку №15 по вулиці Лісова завжди була складна ситуація с дорогою та тротуарами. Багато людей кожен день проходять повз цей двір, крокуючи доріжками, які мають жахливий вигляд та незадовільний стан. На дитячих майданчиках доріжки виглядають, як тропи у лісі. Крім того, що це не естетично, це вкрай небезпечно, особливо після дощу. Вздовж доріг бордюрний камінь практично вже не існує, про його існування нагадує лише арматура, яка стирчить скрізь. На прибудинковій території тротуари також мають незадовільний стан, все виглядає занедбаним та травмонебезпечним. Дорога майже замала для пересування не тільки легкових автівок, а також спецтранспорту, такого як смиттевіз. Для усунення усих цих недоліків, ми бажаємо розширити дорожне покриття на 1 метр в ширину та зробити капремонт в’ъзду до нашого двору. Окрім цього доріжки вздовж дороги та тротуар перед під'їздами є своєрідною прогулянковою зоною, яка з’єднує двори міста та дитячий садочок, до котрого ми усі мешканці 4 мікрорайону водимо своїх дітлахів. Тому було б чудово, якби ці ділянки викласти тротуарною плиткою. Вважаю, в нашому місті бракує цікавих та гарних місць, навіть якщо це будуть просто доріжки.
Для втілення цього задуму необхідно провести демонтаж старого покриття, старих бордюрів, вивезти сміття. Розробити дизайн проекту мощення тротуарної плитки. Після цього виконати роботи з укладання плитки та бордюрів. Також розширити дорожній простір для комфортного паркування. Після закінчення робіт залишається вивезти сміття та навести порядок на місті виконання робіт.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами втілення цього проекту будуть користуватися не тільки мешканці будинку №15 по вулиці Лісовій та прилеглих будинків, а й всі жителі міста та гості міста, адже це не закрита територія і ми завжди раді добрим людям та сусідям.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

Після втілення проекту у життя діти з батьками йдуть у дитячий садочок і з ньго по новій тротуарній доріжці, під'ъзди також виглядають гарного у європейскому стилі з безпечними доріжками; власники атомобілів можуть комфортно пересуватися ними біля будинку та паркуватися не заважаючи один одному. І взагалом, естетичний вигляд міста підвищує настрій та виховує дбайливе ставлення до міста, в якому живемо.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

КП "Міськзеленбуд"

КП "Комунальні системи"

ПІБ Відповідальної особи

Жирош Тарас Іванович та Скорик Сергій Вікторович

Контактні дані відповідальної особи

(095) 162-52-37 та (050) 488-33-55