• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Медицина для людей Успішно пройшов оцінку

Доданий
30.06.2019
Номер
25
Інше

Відділення гінекології МСЧ №1 потребує переобладнання сучасною медичною апаратурою, для надання спеціалізованої допомоги жіночому контингенту міста Енергодар.
Головна мета - закупівля сучасного медичною обладнання до відділення гінекології для створення належної матеріально-технічної бази, яка відповідатиме сучасним вимогам.

Автор проекту
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
для дорослих
Район
Адреса
просп. Будівельників, 33, Енергодар

Опис

Опис проекту

В умовах реформування медицини хотілось, щоб зміни відбулися як найшвидше і якісніше, для цього було вирішино почати з облаштування медичного відділення гінекології. Вибір був важкий, бо куди не подивишся всі відділення потребують ремонту та переобладнання, закупівлі нового, сучасного обладнання. Але ця ідея виникла ще задовго до проекту «Громадський бюджет», бо перебуваючи на лікуванні, зберігаючи вагітність хотілось би мати гідні умови перебування в медицинскому закладі.
Основна мета проекту допомогти почати реформування нашої медичної частини з середини, для комфортного, якіснішого лікування людей.
Преорітетні ціль: облаштування функціональтного та естетичного медичного відділення.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатом проекту зможуть користуватись всі жінки міста Енергодара, яким потрібна медична допомога даного відділення, абсолютно безкоштовно.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

В данній момент обладнання відділення генікології застаріле та потребует оновлення, а де яке і ремонту.
Більшість жінок звертається до часних кліник, для лікування та обстеження, а в нашому місті є все необхідне: приміщення, лікарі, медичний персонал, але не вистачає сучасного медичного обладнання та гарних умов перебування для пацієнта.
В разі реалізації проекту очікується більш ефективніше лікування жінок міста, за допомогою сучасного обладнання яке потрібно для створення належної матеріально-технічної бази, яка відповідатиме сучасним вимогам. Лікарі на більш високому рівні проводитимуть діагностично-лікувальний процес, досягатимуть добрих результатів у лікуванні хворих.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Виконавчий комітет

ПІБ Відповідальної особи

Ніколаєва Наталія

Контактні дані відповідальної особи

(06139) 6-63-21