• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мурал в пам'ять Володимира Манзулі Очікує рішення

Доданий
30.06.2019
Номер
24
Естетичне облаштування міста

В нашому місті жив та тренував видатний тренер України з боксу В.Р. Манзуля. Його досягнуті результати, як тренера, вражають. Сьогодні Енергодарська школа боксу носить ім'я В. Манзулі, а його учні продовжують справу свого вчителя. Тому з’явилась ідея створення муралу на честь Манзулі з зображенням його портрету на стіні будинку по вул. Придніпровській,8 який знаходиться біля школи боксу та ДЮСШ.

Автор проекту
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
культура, Прибудинкова територія
Район
Адреса
вул. Придніпровська, 8, Енергодар

Опис

Опис проекту

Мурал -це один із напрямів вуличного мистецтва — художній розпис стіни. Тобто малюнок на звичайній багатоповерхівці чи закинутій школі. Так мистецтво стає дедалі ближчим до людей — аби долучитися до прекрасного, не треба йти в музеї. Інколи достатньо вийти на вулицю чи просто з вікна глянути на будинок навпроти.
Важливими позитивними функціями муралів є підвищення привабливості, естетизація міського простору: кольорові малюнки оживлюють одноманітні простори типової забудови у житлових масивах та індустріальних промзонах. Такі зображення на великих будинках роблять їх більш комфортними, дружніми для візуального сприйняття, ближчими до людського масштабу.
З іншого боку, вони можуть бути спрямовані на підкреслення особливостей місцевості.
Місцеві мешканці отримають додатковий стимул прогулятися центром, подивитися і обговорити малюнок.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами проекту зможуть користуватись всі мешканці міста Енергодар та його гості.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

• Підвищення привабливості, естетизація міського простору: кольорові малюнки оживлюють одноманітні простори типової забудови у житлових масивах та індустріальних промзонах.
• Такі зображення на великих будинках роблять їх більш комфортними, дружніми для візуального сприйняття, ближчими до людського масштабу. З іншого боку, вони можуть бути спрямовані на підкреслення особливостей місцевості.
• Місцеві мешканці, спортсмени як школи боксу так і ДЮСШ отримають можливість згадати нашого видатного тренера, стимул прогулятися вздовж цієї вулиці, подивитися і обговорити малюнок.
• Новий «стріт-арт маршрут» може не просто доповнювати чи надбудовувати історичний образ району чи місцевості, а й повністю змінити його. Створити новий образ місця, який зрештою замінить старий.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління комунальної власності

ПІБ Відповідальної особи

Орел Дмитро Дмитрович

Контактні дані відповідальної особи

(06139) 6-57-56