• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивні вуличні тренажери на Центральній Успішно пройшов оцінку

Доданий
24.06.2020
Номер
24
Будівництво спортивних та дитячих майданчиків

Спонукати дітей і молодь, старших за віком людей до активного заняття спортом, підтримки здорового способу життя на базі вільно доступної мережі вуличних спортивних тренажерів Безкоштовні вуличні тренажери - альтернатива сучасним тренажерним залам, що надасть можливість виконувати спортивні вправи в зручний час поблизу помешкання.

Автор проекту
Оксана
Оксана Завгородня
Бюджет
995 750 грн
Розрахунок бюджету
Теги
Спортивний майданчик, культура, для дітей та дорослих, Прибудинкова територія
Район
Адреса
вул. Центральна, 4, Енергодар

Опис

Опис проекту

В наш час, на жаль, все більше людей мають малорухливий спосіб життя, що негативно впливає на якість життя. Це сточується як молоді, так і людей старшого віку. Для того, щоб наші діти зростали здоровими, потрібно забезпечити їм усі можливі умови. Якщо при цьому вони матимуть наочний приклад, коли поруч з ними спортом будуть займатись їх батьки та люди старших поколінь, це буде формувати в дітях здорові звички на все подальше життя. Кожен з нас має вибір – вести активний спосіб життя, бути здоровим, чи постійно думати про хвороби та пасивно чекати на старість. Наявність у дворі тренажерів значно полегшує вибір у бік здоров’я.

Обгрунтування бенефіціарів проекту

Цим спортивним комплексом зможуть користуватись усі мешканці прилеглих будинків незалежно від віку, а саме Центральної 2/1,2/2,2/3,4,8,10,16,Будівельників 29, Лісової 1/1,1/2,1/3,3 та інші.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

В результаті втілення проєкту мешканці прилеглих будинків разом із дітьми мають змогу у зручний для них час, безкоштовно позайматися спортом.Діти спрямовують свою енергію на формування здорових звичок та фізичний розвиток, люди похилого віку почувають себе бадьорими та активними

Фотографії

Відповідальні підрозділи

КП "Міськзеленбуд"

ПІБ Відповідальної особи

Жирош Тарас Іванович

Контактні дані відповідальної особи

+38 (095) 162-52-37