• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відео спостереження 24/7 «Безпечний двір» На реалізації

Доданий
27.06.2019
Номер
16
Інше

Встановлення камер відео спостереження біля під’їздів, в під’їздах на першому поверсі, в ліфтах, біля технічного поверху (горище), а також камери які будуть направлені на дитячі майданчики за вище вказаними адресами з доступом до мережі інтернет.

Автор проекту
Максим
Максим Щербина
Бюджет
172 698 грн
Розрахунок бюджету
Теги
Прибудинкова територія
Район
Адреса
вул. Молодіжна (Комсомольська), 105, Енергодар

Опис

Опис проекту

Забезпечення постійного відео спостереження за будинками та двором за адресами: вул. Молодіжна 105, під'їзд 1-4; вул. Скіфська 26, під'їзд 1; вул. Скіфська 28, під'їзд 1; вул. Скіфська 30, під'їзд 1-2; бульвар Каштанова 5, під'їзд 1; бульвар Каштанова 9, під'їзд 1-2; бульвар Каштанова 7, під'їзд 1-3; вул. Молодіжна 105 приміщення 141-143 (Бібліотека, КП «Комунальні системи»).
По всьому місту та в нашому дворі дуже гостро стоїть питання з наркотичною рекламою в виді написів на стінах з ссилкою на Telegram канал (@.....), а також з таким явищем як «закладки» та вживання наркотичних засобів, вандалізм та крадіжки (наприклад: з одного з нових встановлених дитячих майданчиків, в нашому дворі вже було вкрадено дитячу гірку, в інших домах міста неодноразово були крадіжки кабелю).
Цей проект надасть змогу контролювати порушників закону, та притягувати їх до відповідальності, що в свою чергу надасть містянам змогу безпечніше себе почувати в даному дворі, контролювати діток які бавляться на дитячих майданчиках. Спостерігати за припаркованими в дворі автомобілями та іншим майном.
Проект повністю відповідає стратегічним пріоритетам та розвитку безпечного міста Енергодар, тому що може бути інтегрованим в єдину систему відео спостереження міста.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

При реалізації проекту, користуватися в on-line режимі зможуть всі бажаючі, які мають доступ до мережі інтернет, в режимі відеозапису доступ буде доступний у КП «КС», Поліції, СБУ, Енергодарської Міської Ради.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

Це дасть змогу підвищити рівень безпеки, надасть відчуття захищеності мешканцям та гостям, зменшить рівень вандалізму та крадіжок, продаж та зловживання наркотичними засобами, а головне це дасть змогу притягувати до відповідальності порушників закону.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

КП "Єдині інформаційні системи"

ПІБ Відповідальної особи

Кабанов Олег Володимирович

Контактні дані відповідальної особи

(099) 286-06-17