• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Національне боксерське шоу «Чоловіки в рингу» Очікує рішення

Доданий
26.06.2019
Номер
14
Інше

«Чоловіки в рингу» - це змагання сильних духом чоловіків, яке є справжнім прикладом того, що нічого неможливого немає. Вони не є майстрами спорту та навіть першорозрядниками, але вони люблять бокс і старанно тренуються в залі в вільний, від своєї основної роботи, годину.
«Чоловіки в рингу» - це приклад здорового способу життя як для нашої молоді, так і для чоловіків старшого віку.

Автор проекту
Сергій
Сергій Спартесний
Бюджет
111 900 грн
Розрахунок бюджету
Теги
культура
Район
Адреса
Енергодар

Опис

Опис проекту

Місто Енергодар давно славиться своїми досягненнями в різних видах спорту. Особливе місце тут займає бокс - як аматорський так і професійний. Але не всі жителі Енергодара знають, що в місті в ДЮСШ ім. Манзула і в школі №5 існують групи здоров'я, де вечорами, у вільний від роботи час, тренуються молоді хлопці та чоловіки старшого віку. Тренування проходять цікаво і з досить хорошим навантаженням - на початку розминка, потім відпрацювання певних комбінацій на снарядах і в парах. А в певні дні проходить бойова практика - спаринги. Все по - серйозному.
Кілька років тому в Україні був запущений проект під назвою «Чоловіки в рингу» ( «Men in the ring»). Творець проекту - титулований спортсмен, Майстер спорту міжнародного класу, Чемпіон Європи з професійного боксу Дмитро Нікулін. Ідея проекту - популяризація боксу і здорового способу життя. Між собою змагаються команди боксерів з різних клубів України. Турніри проводяться за системою плей-офф. Боксери не є професійними спортсменами. Це звичайні хлопці, які ходять на роботу, виховують дітей, а вечорами ходять в зал, де старанно треніруються. Формула бою - 3 раунди по дві хвилини. І що важливо, тут немає вікового обмеження.
Турнір носить характер спортивно-розважального шоу. Кожна команда мають свою форму з логотипом клубу, свій прапор, свою пісню, під яку вона виходить в ринг. Під час турніру виступають танцювальні та вокальні групи різних напрямків, а між раундами, як в професійному боксі, виходять дівчата «ring-gerls» з табличкою наступного раунду. Веде шоу відомий в Україні ринг-анонсер, а висвітлюють його відомі телеканали «Поверхность TV» і «X-Sport».
Проект «Чоловіки в рингу» здійснюється як правило під відкритим небом - у міському парку, на стадіоні, на площі біля ДК «Сучасник», на площі «Фествальная
Команда Енергодара боксерський Клуб «Майстер» в цьому році вперше брала участь в даному проекті. Енергодарці на виїзді зустрічалися в Запоріжжі з Чемпіоном Національного боксерського турніру «Чоловіки в рингу» 2018 року місцевій клубом «Беркут» і показала високий рівень майстерності, характер і волю до перемоги і зайняла друге місце в дуже рівному протистоянні.
Спортивне шоу «Чоловіки в рингу» виникло в Україні в 2016 році і стало популярним через цікавого і нестандартного формату його проведення. Це не просто спортивне змагання звичне для нас. Тут, в рингу, розгортаються справжні спортивні баталії, і результат виступу залежить не тільки від майстерності боксера, але і від його настрою на перемогу, характеру, а також вміння мислити і приймати правильні рішення - все як у реальному житті.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами проекту можуть скористатися всі жителі Енергодара, а також гості з інших міст України. Адже проект має статус національного спортивного шоу.
Ми також відкриті для всіх бажаючих взяти участь в цьому проекті і в першу чергу для тих чоловіків, хто готовий випробувати себе і вийти в ринг.
А всіх жителів нашого міста ми запрошуємо відвідати це цікаве шоу і чудово провести час.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проектів

В результаті реалізації проекту мешканці м Енергодара приємно проведуть час і побачать цікаве спортивне шоу. Ми очікуємо, що у чоловіків різного віку з'явитися бажання приєднатися до наших тренувань і надалі брати участь в таких соревнованіяха у молоді і чоловіків старшого віку з'явиться бажання займатися боксом і брати участь в національному турнірі «Чоловіки в рингу», адже таке шоу не залишить нікого байдужим. Наша організація планує щорічне проведення такого шоу в Енергодарі.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Виконавчий комітет

ПІБ Відповідальної особи

Фінько Олег Анатолійович

Контактні дані відповідальної особи

(06139) 6-57-61