• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ЗАВДЯКИ ГРОМАДСЬКИМ ІНІЦІАТИВАМ В ЕНЕРГОДАРІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ НОВІ ОБ’ЄКТИ ДОЗВІЛЛЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

В Енергодарі продовжується реалізація проектів Громадського бюджету. На сьогоднішній день повністю реалізовано 6 проектів з 26

 В Енергодарі продовжується реалізація проектів Громадського бюджету. На сьогоднішній день повністю реалізовано 6 проектів  з 26: замінено вікна у будинку №55 по вул. Молодіжній, завершено благоустрій пішохідних тротуарів по вул. Українській, 15, встановлено альтанки на території ДНЗ №7, ігрові майданчики у ДНЗ №15. У ДНЗ №10 облаштовано спортивний комплекс, а у ДНЗ №7 - музей українського села. 
  Наступного тижня планується розпочати роботи з облаштування футбольного стадіону ЕНВК №5. Проект щодо створення муралу на фасаді будинку по вул.Центральній, 4 виставлено на тендер з оновленим технічним завданням. 
   На етапі завершення перебувають проекти щодо створення ЛЕГО-центру та грально-модульного простору у ДНЗ №5, корекційно-розвивального середовища для дітей з особливими потребами «Сенсорнік» у ДНЗ №12. 

   Найближчим часом розпочнеться етап голосування за кращі проекти, подані енергодарцями цього року. Для надання можливості всім жителям міста взяти участь у голосуванні буде оголошено перелік місць, де всі бажаючі зможуть отримати консультацію і допомогу з реєстрацією на IT-платформі «Громадський проект».